ÅRSMØTE 2022

Postet av Namsos IL - Fotball den 22. Feb 2023

Namsos IL Fotball inviterer til årsmøte for 2022, torsdag 23. mars 2023 kl. 18:00 i klubbhuset.

Saksliste og tilhørende møtepapirer vil bli publisert på klubbens hjemmeside 1 uke før møtet, ihht. Lov for Namsos IL Fotball. 

Vel møtt, alle medlemmer!

- Styret i Namsos IL Fotball


Årsberetning 2022: 

https://cdn.fbsbx.com/v/t59.2708-21/336340167_928077304997650_2342228398847933400_n.pdf/NIL-samlet-arsberetning-2022.pdf?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=0cab14&_nc_ohc=Frsv__8DISEAX-VBAZz&_nc_ht=cdn.fbsbx.com&oh=03_AdR4Tqz69ZCnBTsNGJdMarS9xlTYBUD0yAFVWTiq7BLA0Q&oe=641CC169&dl=1


Regnskap 2022: 

https://cdn.fbsbx.com/v/t59.2708-21/336338747_3408710359344330_7725611460166588085_n.pdf/Offentlig_regnskap_2022_Namsos_IL_Fotball-1.pdf?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=0cab14&_nc_ohc=JHa9wi4Lyy0AX-nT09G&_nc_ht=cdn.fbsbx.com&oh=03_AdSJkfUFATl8A74jgW8XAPCE-mmuFCOlSaJucb04I0BNtA&oe=641C290D&dl=1





Høknesbrenna-NIL / Bydelsserien 6-9 år

Postet av Namsos IL - Fotball den 3. Okt 2022

NIL Fotball har tilbud til alle spillere i alderen 6-9 år, som sokner til Høknesbrenna-NIL og som spiller i Bydelsserien.

Kontaktinformasjon:

Ida Kvisterø Moe

Mob. 922 34 452

E-post ida_km@hotmail.com

www.bydelsserien.org:

Her finner man alt av info angående bydelsserien: regler, spilletid, terminlister og navn på alle trenere/ lagledere.

  • Medlemsavgift: Alle spillere registreres og betaler medlemsavgift kr 220,- pr år.
  • Treningsavgift: kr 500,- pr år. Faktura på Hoopit.
  • Alle medlemmer i NIL får 20 % på kjøp av fotballutstyr hos vår sponsor Nava.
  • Alle medlemmer får 40 % på privat leie av klubbhuset. 

Dette dekker/legger NIL til rette for:

  • Spiller drakter
  • Trening
  • Deltagelse på fotballcuper
  • Kursing av trenere/lagledere

Velkommen til Namsos IL Fotball, informasjonshefte (PDF)


Info. lagleder/ trener:

  • Trener/ lagleder fyller ut liste for sitt lag, med navn barn og foresatte. Den sendes NIL fotballs økonomileder.
  • Dommere: Må trener/lagleder ordne til hjemmekamp. Om det er behov for bistand har NIL fotball flere rekruttdommere som bistår..
  • NIL dekker fotballcupdeltagelse for deres lag. Faktura sendes økonomi leder i klubben.
    • Dommer honorar dekkes av klubben. Regning legges i blå postkasse v/ klubbhuset.
  • Kystbycup Rørvik, Skagecup, Bangsundcup. Trener/lagleder melder på antall lag.
  • Namsoscup er laget automatisk påmeldt på, ved deltagelse i bydelserien.
  • NIL dekker kurs for trener/ lagledere: Barnefotball kveld og trener kurs.


    • Barnefotballkurs avvikles på våren. Info om dato mm. publiseres i god tid.
    • Barnefotballansvarlig i klubben, er ansvarlig for kurs.
    • Trenerkurs for trenere/lagledere, ta kontakt med barnefotball ansvarlig så får dere oversikt over tiltenkte kurs.



Dommere

Postet av Namsos IL - Fotball den 3. Okt 2022


Autoriserte dommere:

Tlf.

E-post

Høyeste nivå

Mats Ivar Sandmo

920 94 236

mats.ivar.sandmo@namdalsavisa.no

Kretsdommer, 4. div menn

Kjell Arne Bolkan

992  78 387

kjell_arne_bolkan@hotmail.com

Kretsdommer, 5. div menn

Kåre Tørum

970  82 109

kare.torum@norconsult.com

Forfallsdommer, 6. div menn

Arne Isak Aursand

971 45 315

arneisak@hotmail.com

Kretsdommer, HD 6. div menn, AD 4. div menn

Rekrutteringsdommere:

 

 

 

Ludvik Nilsen

994 28 754

ludvik2001@hotmail.com

HD G16 2. div AD 5. div menn

Kristian Tranaas

947 91 522

kristiantranaas@gmail.com

HD G15 9er/J17 1.div AD G16 1. div

Klubbdommere:

 

Dømmer 7er-fotball t.o.m. 11 år

 

Sondre Haagensen Ericsson

T.o.m.
J / G 11 år
Sondre Guddingsmo Einvik

T.o.m.
J / G 11 år







Trenerteam 2022

Postet av Namsos IL - Fotball den 3. Okt 2022

TRENERTEAM BARNEFOTTBALL 2022:

J6  (2016)

Amanda Moen               Hovedtrener       472 39 528     amanda_sm@hotmail.no  


G6  (2016)

Adrian Kolberg              Hovedtrener      959 35 114      adrian-kolberg@live.no 

Frank E. F. Lindsetmo    Lagleder             951 50 152      frankyboy_98@hotmail.com


J7  (2015)

Silje Sandbakken           Hovedtrener       970 88 606     siljesandbakken@hotmail.com 

Ingvild T. Nordal            Lagleder            476 37 517     ingvild.tyldum@gmail.com

  

 

G7 (2015)

Lars Magne Holten         Hovedtrener       920 95 397   holtenlars@gmail.com  

Marius Sunde Sagmo     Ass. trener          480 34 455   sunde2k@hotmail.com  

Joakim Bangstad             Lagleder            975 63 988


J8  (2014)

Fredrik Fjærli                   Hovedtrener        480 32 682     fpf.90@hotmail.com 


G8 (2014)

Ole Petter Helmersen       Hovedtrener      992 46 369      olepetter_85@hotmail.com


J9 (2013)

John Folke Ledang           Hovedtrener       995 10 010        jonle@trondelagfylke.no

Tonje Sagmo Skåle           Lagleder            970 72 179        tonje.skaale@ntebb.no 

 

G9 (2013)

Jørgen Wien                      Hovedtrener      904 00 502        jorgen.wien@gmail.com

Morten Aas                       Lagleder            971 14 898        morten_aas@hotmail.com

 

G10 (2012)

Tord Moe                           Hovedtrener      415 52 811        tord@retura-nt.no

Camilla Juliussen               Lagleder           908 84 310         camilla.juliussen@gmail.com

                                                                                                                                                               

G11 (2011)

Arne Isak Aursand             Hovedtrener     971 45 315        arneisak@hotmail.com

 


TRENERTEAM NIL UNGDOMSFOTBALL / SENIOR 2022:

J13 

Joakim Almvik                Hovedtrener       997 78 310          joakimal@gmail.com  

Kristoffer Følstad            Ass. trener          905 45 433           kristofferfolstad@gmail.com

Jane Fjellet                     Lagleder             916 22 376           jane.fjellet@namsos.kommune.no

 

J14 

Hartvig Jacobsen           Hovedtrener        901 20 379            hartvigjacobsen@icloud.com

Sølvi P. Skogseth           Lagleder              951 65 399            solvi1980@hotmail.com


Senior kvinne:

Sveinung Aagård              Hovedtrener      413 11 890        sveinung.aagard@namsos.kommune.no

Espen Einvik                      Ass. trener       402 44 154        espeneinvik@hotmail.com

Ketil Westerdahl               Ass. trener         951 65 404        ketil.westerdahl@gmail.com


Bente Duun                       Lagleder           909 98 082        bente.k.duun@nord.no



G12 (2010)

John Folke Ledang           Hovedtrener      995 10 010          jonle@trondelagfylke.no

Line Forkner                     Lagleder            907 10 215         lineforkner@gmail.com    

            

G13 (2009)

Øistein Aagård                Hovedtrener       915 78 964           oistein_aagaard@hotmail.com

Olav Hegge Selnes          Ass. trener         922 24 170           olavkhegge.selnes@namsos.kommune.no


G14

Espen G. Pedersen          Hovedtrener      909 63 360           egp@zoetis.com


G 16

Knut Erik Heia                   Hovedtrener      477 50 189       knut-erik.heia@namsos.kommune.no  

Morten Hugdal                 Ass. trener          906 31 071       morten.hugdal@moller.no

Lasse Trana                       Ass. trener        901 59 522       lasse_trana@hotmail.com 

Stine Bendiksen                Lagleder            454 74 408       stinebendiks@outlook.com


G19

Per Ivar Fornes                  Hovedtrener     416 56 083      per.ivar@mnvekst.no  

Bjørn Fjær                         Ass. trener         909 59 470      bjorn.fjaer@ntebb.no

Ole Anders Haugerøy       Ass. trener

Hans Kjetil Andreassen     Lagleder           901 20 465     hans.kjetil.andreassen@em1.no


Senior menn

Stein Arve Årseth               Hovedtrener     994 11 881      steinarve1974@gmail.com

Torleif Formo                      Lagleder           928 33 450      torleiff@hotmail.com

Tommy Pettersen               Ass. trener       917 97 264     tomm.pettersen@ntebb.no


NIL DIAMONDS

Elise Lefdal

Haldise Selstad Strømme

Hanna Kjellesvik Veland

Nawid Hussaini

Sandra Morken              

Alle trenere er i praksis, knyttet til studie ved 

Nord universitetet