Kampoppsett - martnascup

Postet av Namsos IL - Fotball den 16. Aug 2019

Her finner du kampoppsettet til martnascupen:
https://www.profixio.com/matches/namsos-fotball-martnascup-2019JONAS LIAN HANSEN

Postet av Namsos IL - Fotball den 9. Aug 2019

Klubbens trener / trenerveileder har valgt å takke ja til nye fotballfaglige utfordringer. Dette som toppspiller - utvikler i Ranheim IL. Med sin brede erfaring og UEFA A-lisens, er Jonas en attraktiv trener for flere topp - klubber. 

NIL verdsetter den sportslige innsatsen han har bidratt med hos oss, siden november 2016. En smidig overgangsavtale mellom NIL og RIL, gjør det mulig å beholde ham som trener for Senior menn 4. div. og G19, frem mot årsskiftet. 

Breddeklubben NIL, flaggskipet i namdalsk fotball, vil videreføre samarbeid med Jonas m.fl., gjennom et solid klubbsamarbeid, som nå er under etablering mellom Namsos IL Fotball og eliteserie- og bredde - klubben Ranheim IL. Følg med! 

NIL gratulerer og ønsker Jonas Lian Hansen lykke til!
SENIOR KVINNE 3. DIV. HØSTSESONGEN 2019

Postet av Namsos IL - Fotball den 9. Jul 2019

Klubbens damelag har plass til flere! Både nye og gamle fotballspillere er velkomne til høstsesongen! Et stabilt seniorlag på damesiden, er viktig ikke bare for klubben, men også jentefotballen i vårt distrikt. Seniorspill er en sentral motivasjonsfaktor for unge jentespillere i aldersbestemte lag. Klubben vil strekke seg langt for å sikre tilbudet til yngre seniorspillerne. 


Spillere aktuelle for damelaget oppfordres til å ta kontakt med klubbens sportslige utvalg på e-post post@namsosfotball.no el. mob. 901 90 116 / 907 88 016.


Klubben skal komme enda nærmere målsettingen om: 

«Flest mulig – lengst mulig – best mulig».
Velkommen til 3v3 martnascup i Namsos

Postet av Namsos IL - Fotball den 12. Jun 2019

Lørdag 17. august arrangerer NIL Fotball 3v3 cup for 8 gang. Meld på ditt lag til fotballfesten, som foregår Martnaslørdagen i Kleppen.

3v3-cup er en fotballfest som skaper mange ballberøringer for alle. Kort vei til mål gir mye angreps- og forsvarsspill. Mye spilltid for alle spillere. En morsom og aktiv opplevelse med mye glede. NIL ønsker å være med å fremme smålagspill gjennom 3v3 turneringer.


  • Klasse inndeling: g/j 6-14 år
  • Påmeldingsfrist: 10 august
  • Kampoppsett vil bli lagt ut innen 15 august
  • Premiering: Alle spillere får deltagermedalje. Sluttspill i årsklassene j/g 13-14 år. Pokal til 1 og 2 plass
  • Fair Play premie til det laget som utmerker seg med gode sportslige holdninger på og utenfor banen
  • Pris pr lag er kr 600,-. Del skal meldes på min 4 spillere til hvert lag. Dette betales på konto: 4448.50.31763 før turneringen starter. (kvittering forevises v/registrering)
  • Spillerliste fylles ut i sekretariatet i NIL klubbhus ved ankomst


Klikk her for påmelding

Spilleregler


Bli med på turneringen som Norges fotballforbund anbefaler. Deltagerne opplever en høyere scoringsfrekvens enn «vanlig fotball» og alle spillere får vanligvis score mål, noe som gir økt fotballglede og mestringsfølelse.


Vi ønsker alle velkommen til en trivelig og fartsfylt fotballdag i Namsos!


Har du spørsmål:

post@namsosfotball
tlf: 97784330Velkommen til ekstraordinært årsmøte

Postet av Namsos IL - Fotball den 12. Jun 2019

Onsdag 26 juni kl 18.00 i NIL klubbhus.

Sakliste:

1. Valg styremedlem

   v/ valgkomiteen


MVH NIL fotball

StyretLevert av IdrettenOnline